Курси іноземних мов Дмитра Кривошеєва - iMova

 
Ввідний урок - що це і навіщо це потрібно

"Курси Дмитра Кривошеєва iMova" - це перша та наразі єдина школа іноземних мов у Львові, де є "Ввідний урок". Сподіваюсь, що скоро і інші курси Львова наслідуватимуть цей приклад. Сміливо рекомендую, тому що це перевірено часом та нашим досвідом.

Це не пробне безкоштовне заняття. Пробних безкоштовних занять у нас ніколи не було і нема. 

Навіщо він потрібен?
Ввідний урок проводиться у тому випадку, якщо Ви приєдуєтесь до групи, яка вже займається. Ввідний урок неймовірно важливий та допомагає  Вам влитися в групу, яка вже займається, не порушуючи ритм її роботи. І після нього Ви можете повноцінно працювати в групі. Якщо непідготовлена людина попадає в активно працюючу групу без ввідного уроку, то вона, по-перше, уповільнює роботу решти учнів. І по-друге, сама не може повноцінно працювати на груповому уроці.  

Що ми будемо робити?
Під час ввідного уроку Ви пройдете матеріал попередніх занять в стислій формі. Крім того, Ви навчитесь ефективно справлятися з ситуацією, коли Ви чуєте мовлення та не розумієте змісту. Також Ви навчитесь ефективно справлятися з ситуацією, коли Ви хочете висловити свою думку, але Вам бракує слів. Тому що на групових заняттях Ви будете спілкуватися тільки іноземною мовою.

Відповідно до того, як пройшов ввідний урок, Ви можете скласти думку про те, як будуть проходити заняття в групі. А ціна ввідного урока нижча, ніж ціна одного індивідуального заняття.