Курси іноземних мов Дмитра Кривошеєва - iMova

 

Додати коментар

Ви маєте можливість залишити свій відгук про навчання у школі іноземних мов Дмитра Кривошеєва. Якщо ви бажаєте попередити про пропуск заняття, перейдіть за цим посиланням.
Кривошеєв Дмитро Юрійович: якщо є необхідність поспілкуватися зі мною персонально, то дзвоніть мені на мій телефон 0637612997.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #3 Krystal 08.05.2018, 20:56
After lookjing at ɑ number of tһe blog articleѕ ߋn your web page, I sеriously like your ѡaay of writing a blog.
I book-marked it to my bookmark website list and will Ƅe checking back soon. Please
visit mү website too and tell me how yoᥙ feel.

Here is my web site :: knive Danmarҝ: https://soundcloud.com/user-707495024/sweizerknive-online
Цитата
 
 
0 #2 Billie 06.05.2018, 10:04
However, Wells Fargo recently signaled it might continue to try to enforce these arbitration clauses.
Wells fargo bank login online wells fargo
bank login my account: https://loginto.us.com/ wells fargo car loan login The original version of the news story can be accessed at -.
But when Varga received a rate adjustment notice, Wells Fargo only provided a general telephone number to contact, in accordance with
the lawsuit and loan documents accompanying legal court filing.
Wells fargo visa login [url="https://l oginto.us.com/" ]wells fargo log in wells fargo login mortgage Just about everyone wants to carry Wells Fargo
accountable for a scheme in which sales quotas drove employees to setup phony
charge card and banking accounts without customer knowledge.
Цитата
 
 
+3 #1 Яна 16.12.2014, 22:20
М.Харків. Відвідую курси вже третій рік і за весь цей час жодного разу не пожалкувала. Викладачі просто неймовірні, кожен робить свій внесок в розвиток учнів, заняття проходять у дуже легкій і дружній обстановці. Кількість роздаткового матеріалу зведена до мінімуму, а кількість задоволення від розмов виключно мовою, яка вивчається, - до максимуму. А що ще потрібно іноді лінивому або втомленому студенту при вивченні іноземної мови? :lol:
Особисто хочу подякувати за Speaking Club і вкладені зусилля у навчання, а також за надцікаві теми, історії, завдання. Якщо у вашій діяльності і є недоліки, вони зовсім незначні, непомітні.
Ці курси реальний приклад того, як можна з абсолютного "нуля" в іноземній мові досягти прогресу. ДУЖЕ ДЯКУЮ кожному, хто причетний до курсів, а особливо Дмитру Юрійовичу за можливість відвідуватии такі дуже цікаві заняття і мої, хоч поки малі,але вже існуючі досягнення в розмовній англійській мові.
Успіхів викладачам і відвідувачам ;-) ;-)
Цитата